Powołaliśmy Fundację Miłość i Nadzieja

Kochani,

Po wydaniu 21 numerów gazety „Ziarno Nadziei”, nastał moment powołania Fundacji Miłość i Nadzieja. Widząc jak duże są potrzeby w społeczeństwie, pragniemy dzięki Fundacji uczynić jeszcze więcej dobra dla bliźniego i jeszcze mocniej docierać do osób potrzebujących pomocy duchowej w myśl:

,,Przez ludzi dla ludzi…”.

Czujemy bowiem w sercu potrzebę mówienia ludziom o Jezusie i Maryi, tak aby każdy mógł doświadczyć wielkiego Miłosierdzia Bożego. Pragniemy nie tylko zwiększyć nakład gazety, ale także docierać do ludzi w innej formie, np. poprzez utworzenie ewangelizacyjnego kanału na YouTube, muzyki oraz sklepu, z którego dochód przeznaczany będzie na działalność Fundacji. Więcej o naszych projektach możecie dowiedzieć się klikając na zakładkę ,,Co robimy’’ na stronie miloscinadzieja.org. Więcej informacji o misji i celach Fundacji można znaleźć na podstronie Fundacji ,,Misja i Cele’’. Patronem zarówno gazety Ziarno Nadziei jak i Fundacji jest Czcigodny Sługa Boży o. Wenanty Katarzyniec, którego można poznać tutaj.

Pomagając Fundacji Miłość i Nadzieja, pomagasz tym wszystkim osobom, do których docieramy. De facto, stajesz się nie tylko współwydawcą gazety katolickiej „Ziarno Nadziei”, ale przede wszystkim narzędziem w rękach Boga, pomagając ewangelizować na Jego Chwałę.

Jeżeli podoba się Tobie nasza posługa, możesz nas wesprzeć poprzez przelew bankowy/szybki przelew przez system Przelewy24 lub Patronite. Więcej szczegółów na: https://miloscinadzieja.org/wesprzyj-nas/

Każdego darczyńcę oraz każdą osobę modlącą się w intencji rozwoju Fundacji „Miłość i Nadzieja” otaczamy codzienną modlitwą różańcową i przyjmujemy za te osoby Komunię Świętą. Dodatkowo raz w miesiącu w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej odprawiana jest Msza Święta w intencji wszystkich darczyńców.

Bóg zapłać za okazaną pomoc!

Zachęcamy Was także do śledzenia nas na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter) aby być z nami na bieżąco. Do usłyszenia:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_imgspot_img

Ważne tematy!

Zobacz również