40-dniowa modlitwa oczyszczenia domu i ukrycia go przed złem

Ksiądz Chmielewski mówił, że od pewnego czasu miał takie natchnienie, by modlić się o swoje rodziny, domy, by je ochronić od zła coraz bardziej panoszącego się na świecie. Ponieważ nastaje nowy porządek świata, świata bez Boga. Ksiądz zaprasza do modlitwy, do tego wydarzenia. Aby każdy dom stał się domem nazaretańskim, to znaczy 25 grudnia przez 40 dni do 2 lutego zaczęlibyśmy czas oczyszczenia naszego domy, naszej rodziny przez pokutę, przebłaganie za grzechy i pragnienie, aby Święta Rodzina 2 lutego zstąpiła z całym niebem do naszego domu.

Ofiarowanie swojego domu Świętej Rodzinie, a dom stanie się niewidzialny duchowo dla zła, dom zostanie ukryty przed złem. Trzeba modlić się przez 40 dni, każdego dnia codziennie, prosząc o przebłaganie za grzechy, które zostały popełnione w tym domu, o oczyszczenie domu i zaproszenie Świętej Rodziny do swojego domu.

Te modlitwy są następujące, krótkie modlitwy: Psalm 51 jako przebłaganie za grzechy naszej rodziny, dziesiątka różańca (ukoronowanie Maryi), aby Maryja została Królową w naszym domu i Psalm 121 o Bożej Opatrzności, o ochronę naszego domu, o szczególną opiekę dla naszej rodziny, nawet naszego wyjścia i przyjścia do naszego domu, aby było pod ochroną Bożej Opatrzności.
Do tego, w każdy czwartek przez dowolny czas, adoracja Najświętszego Sakramentu.

W każdy piątek, dowolny czas, wziąć krzyż i z całą miłością adorować krzyż Jezusa w Swoim domu, adorując Jego rany i dziękując, że nas zbawił.
2 lutego odmówić cała rodziną O Stworzycielu Duchu przyjdź, żeby Maryja przyszła do nas, Święty Józef z Jezusem, przez koronkę do Bożego Miłosierdzia, przez akt oddania się Świętej Rodzinie.

Szczegóły w linku poniżej:
https://wojownicylodz.pl/dom-nazaretanski/

KG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_imgspot_img

Ważne tematy!

Zobacz również